ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی

۰۳ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۲۶ کد : ۸۱۴۸ آموزشی
به همت جهاد دانشگاهی واحد شهید بهشتی: ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی در استان تهران با حضور بیش از ۳۹ هزار نفر بر گزار شد.
ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی

ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی در استان تهران با حضور بیش از ۳۹ هزار نفر روز جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ در ۲۴ حوزه  بر گزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد شهید بهشتی، احمد حسین سلگی معاون آموزشی واحد شهید بهشتی و مدیر مرکز آزمون استان تهران گفت: حدود ۳۳ هزار نفر در ۱۲ حوزه شهر تهران و حدود ۶ هزار نفر در شهرستان های اسلام شهر، ورامین، بهارستان، پرند، شهریار، شهرری و پردیس در این رقابت، شرکت نمودند.

وی در ادامه افزود: مسئولیت برنامه ریزی و برگزاری این آزمون در استان تهران بر عهده جهاد دانشگاهی شهید بهشتی بودو با همت و تلاش همکاران محترم جهاد دانشگاهی شهید بهشتی و پژوهشکده علوم پایه کاربردی ششمین آزمون استخدامی در نهایت نظم، صحت و امنیت و به صورت تفکیک حوزه های بانوان و آقایان در استان تهران برگزار گردید.

مدیر مرکز آزمون استان تهران در ادامه گفت: نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران به عنوان ناظرین سازمان اداری و استخدامی بر برگزاری این آزمون نظارت داشته و ناظرین عالی سازمان اداری و استخدامی نیز از کلیه حوزه ها بازدید به عمل آوردند.

گفتنی است اعلام چند برابر ظرفیت، معرفی افراد پذیرفته شده به دستگاه ها، اعلام زمان مصاحبه در پروفایل افراد و سایر اطلاع رسانی های لازم، از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir  اعلام خواهد شد.

 


نظر شما :